جی‌موویک و درخشش بر صحنه‌های پرمخاطب شبکه های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی:

دنیای این روزهای ما خوشبختانه یا متأسفانه به تسخیر شبکه‌‏های اجتماعی درآمده است و به همین دلیل نیز روش‌های سنتی بازاریابی، توانایی جذب مخاطبانی را ندارند که با این رسانه‎‌های جدید قد کشیده‎‌اند و بزرگ شده‌اند. امروز با رواج شبکه‌‏های اجتماعی نمی‌‎توانید دست روی دست بگذارید و منتظر قدم‌رنجه‌های مشتری شوید، بلکه این هر کسب‌‎وکار است که باید با حضور فعال در شبکه‏‌های اجتماعی،‌ پیام مورد نظر خود را مطابق سلیقه و انتظارات مخاطبان خود، تولید و عرضه نماید.امروزه حضور فعال در شبکه‌‎های اجتماعی، بیش از هر استراتژی تبلیغاتی دیگری، به دیده شدن برند شما کمک می‎کند و با خلق سرنخ‌ها و لیدهای جدید،‌ فروش و درآمد کسب‌وکار شما را به میزان قابل توجهی افزایش می‎دهد. همین عوامل است که تولید محتوا در شبکه‎‌های اجتماعی و تبلیغ روی این پلتفرم‌های پرطرفدار را به یک از مؤثرترین روش‌های دیجیتال مارکتینگ تبدیل کرده است.

جی‌موویک و خلق فرصت‌های تازه‌ بر بستر شبکه ‎های اجتماعی:

نرخ تبدیل یکی از دغدغه‌هایی است که ذهن مدیران کسب‌وکارهای خرد و کلان را به خود مشغول کرده است. فیس‌بوک،‌ لینکدین، اینستاگرام، پینترست، توئیتر و تیک‌تاک تنها بعضی از شبکه‎‌های اجتماعی متنوعی هستند که مخاطبان در گروه‌‎های سنی مختلف و سلیقه‎‌های متفاوت را پوشش می‎دهند.یکی از بهترین قابلیت‌‎های شبکه‎‌های اجتماعی امکان دسترسی به مخاطبان و مشتریان بالقوه به صورت دسته‌بندی شده و در گروه‌‎های مختلف است. به همین دلیل نیز شبکه‎‌های اجتماعی یکی از بهترین روش‌های اجرای هوشمند تبلیغات محسوب می‌شود. به همین دلیل نیز سرمایه‌گذاری برای تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی،‌ از جمله زودبازده‎‌ترین سرمایه‌گذاری‌های مادی در حوزه‌‎ی تبلیغات به حساب می‌‎آید.

 

یکی دیگر از مزیت‌های تبلیغات بر بستر شبکه‌های اجتماعی، مقرون به صرفه بودن این نوع از تبلیغات است، تبلیغ با استفاده از شبکه‌های اجتماعی، برخلاف تبلیغات تلویزیونی یا محیطی به بودجه‌های هنگفت نیاز ندارد و با تولید محتوای خلاقانه و صرف هزینه‌های اندک، امکان تولید پست‌هایی وجود دارد که وایرال و همه‌گیر شوند و چندین هزار بازدید بخورند و مورد پسند مخاطبان قرار بگیرند.امکان تولید و انتشار محتوا به صورت زنده یا فوری، از جمله دیگر قابلیت‌‎های جذاب تولید محتوا و تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی است. به همین دلیل نیز شبکه‌های اجتماعی بستر بسیار مناسبی هستند تا آخرین اخبار درباره‌ی تخفیف‌ها و پروموشن‌های خرید را به گوش مخاطبان خود برسانید.

 

Part 4-100

شبکه‌های اجتماعی علی‌رغم تمام مزایای تبلیغاتی که برای برندها و کسب‌‎وکارهای مختلف به همراه دارند،‌ در صورتی که در یک استراتژی محتوایی و با برنامه‌های بازاریابی مشخص همراه نباشد،‌ ممکن است خود به یک ضد تبلیغ و ضد برند تبدیل شود.به خصوص که هر روز که می‌گذرد بر تعداد کاربران شبکه‌های اجتماعی، اضافه می‎شود و فعالیت‌های صفحات مرتبط با هر کسب‌وکار یا برند با دقت بیشتری بر روی این پلتفرم‌های پرمخاطب، پیگیری می‌شود.

‌افزایش تعداد کلیک‌‎های وب‎سایت و بازدیدهای پست‌های شبکه های اجتماعی

تولید محتوای ارگانیک برای انتشار بر روی حساب‌های شبکه های اجتماعی

افزایش تعداد دنبال‌کنندگان حساب کاربری کسب‌وکار

افزایش بازدید وب‎سایت از طریق پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی

افزایش فروش محصولات و خدمات به صورت مستقیم بر بستر شبکه های اجتماعی

ارائه‌ی ارزیابی و گزارش‌های عملیاتی از نحوه‌ی عملکرد شبکه های اجتماعی