جی موویک نقطه ی عطف هنر و خلاقیت گرافیک

گرافیک

ما در دپارتمان گرافیک، فرصتی فراهم می‌‎آوریم تا داستان برند خود را با استفاده از زبان هنر و قابلیت‌های تصویر برای مخاطبان و مشتریان بازگو کنید. ما بر این باوریم که برند هر کسب‌‌‌وکار بر اساس تصویر و طراحی گرافیکی که از خود عرضه می‎کند،‌ در ذهن مخاطب شکل می‎گیرد و به همین دلیل نیز بسیار مهم است که با چه کیفیت و برای چه هدفی،‌ برند کسب‌‎وکار خود را به مخاطب معرفی می‌کنید.
امروزه طراحی گرافیک بسیار فراتر از هنر است و بیشتر به یک علم یا تخصص تبدیل شده است. به همین دلیل نیز از گرافیک با عنوان علم ارتباطات تصویری نام برده می‎شود،‌ علمی که با استفاده از ابزارهایی چون تایپوگرافی، تصویرسازی و عکاسی، ایده‌‎ها و پیام‎های تبلیغاتی را در قاب تصویر نمایش می‎دهد.

گرافیک تبلیغاتی،‌طراحی لوگو، طراحی هویت بصری و تایپوگرافی همگی از جمله خدمات هنری هستند که توسط دپارتمان گرافیک جی‌موویک به مشتریان ارائه می‎شوند، طراحان گرافیک، هنرمندان خلاقی هستند که تخصص هنری خود را به منظور ارائه‌ی تصویری تازه از برند تجاری هر کسب‎‌وکاری به کار می‎گیرند.

دپارتمان گرافیک جی‌‎موویک، خدمات متنوعی در حوزه‌‎ی گرافیک تبلیغاتی به مشتریان خود ارائه می‌کند، از جمله‌ی این خدمات می‎توان به برندینگ و طراحی هویت بصری، مدیریت برند، طراحی گرافیک سایت،‌ طراحی گرافیک دیجیتال و چاپ،‌ طراحی غرفه‌های نمایشگاهی، طراحی بسته‌بندی محصولات و‌ طراحی هدایای تبلیغاتی اشاره کرد.

در کنار این خدمات یکی از تخصص‌های همکاران ما در واحد گرافیک جی‌موویک،‌ خلق تصویری یگانه و اصیل از برند کسب‌وکار شما در مقابل چشمان مخاطب است، تصویری که بهترین‌های هر کسب‌وکار را در قالب طرح‌های هنری پیش چشم مشتری اکران می‌کند.

در دپارتمان گرافیک جی‌‎موویک این نیازها و اهداف هر کسب‌وکار است که فرآیند و روند طراحی را هدایت و رهبری می‌کند،‌ در واقع فرآیند طراحی گرافیک در جی‌موویک به گونه‌‎ای برنامه‌‎ریزی شده که شما در تمام مراحل کار، حضور طراح گرافیک با تجربه‌‎ای را احساس کنید،‌ نیازهای مشتریان ما همواره بالاترین اولویت کاری را برای تیم طراحی جی‌موویک دارا خواهند بود و بیشترین زمان و‌‌ منابع انسانی متخصص برای اجرای هر پروژه به نحو احسن، اختصاص داده خواهد شد.

خدمات تبلیغاتی جی‌‎موویک به ویژه در بخش طراحی گرافیک، با هدف دسترسی به نتایج راهبردی و ملموسی ارائه می‌شود که موفقیت کسب‌‎وکار مشتری  را تضمین می‌کنند،‌ به همین دلیل نیز همکاری ما با مشتریان فقط به همکاری‌های دفعاتی و گذرا محدود نمی‎شود، بلکه تیم جی‌‎موویک برای مدیریت نحوه‌‎ی جانمایی هویت بصری برند هر کسب‌وکار در ذهن مشتری، به صورت بلند مدت و مرحله به مرحله، کسب‌وکار شما را تا رسیدن به سر منزل مقصود همراهی می‎کند.

صبر و حوصله در برآوردن نیازها و انتظارات مشتریان و سرعت عمل بالا در به تصویر کشیدن ایده‌‎های دست نیافتنی از جمله ویژگی‌هایی است که خدمات واحد گرافیک جی‌موویک را از سایر رقبا متمایز می‎کند.